Only Joling seizoen twee: het nieuwe seizoen van Only Joling is een feit!

Gerard kondigde vandaag op zijn social media kanalen aan dat er een tweede seizoen komt van Only Joling, de reallife soap rondom de entertainer.

In seizoen 1 gaf Gerard de kijker al een inkijkje in zijn privéleven in aanloop naar zijn 65ste verjaardag en het grote 40-jarige jubileumfeest, waarbij Gerard vierde dat hij 40 jaar in het vak zat. Ook leerde we Gerard zijn managementteam Wino en Glenn, familie en vrienden kennen.

In dit artikel:

Only Joling persfoto met logo

Foto: William Rutten

Seizoen 1 Only Joling kijkcijferkanon

Only Joling de reallifesoap van Gerard Joling scoorde niet alleen met goede kijkcijfers primetime op RTL4, maar werd ook massaal teruggekeken op Videoland. Gerard Joling is helemaal overdonderd door het succes van Only Joling seizoen 1: “ik ben blij verrast met alle positieve reacties op de reallife soap ‘Only Joling’. Ik kreeg de afgelopen maanden zulke leuke en lieve reacties van bekenden en onbekenden. Ook ben ik dankbaar dat de reallife soap in de race is voor de Gouden Televizier-Ring. Persoonlijk vind ik dit iets te veel eer en dat is nooit de intentie geweest van het programma.

Samen met mijn managementteam hebben we de tijd genomen om er goed over na te denken om een tweede seizoen op te nemen. Het tijdstip waarop ‘Only Joling’ wordt uitgezonden is normaliter het tijdslot van grote shows als ‘The Masked Singer’ en ‘Hollands Got Talent’. Dat maakt het extra spannend. Ik moet het toch in mijn eentje doen met de lieve mensen om mij heen. Mensen moeten natuurlijk niet Gerard Joling moe worden. Maar de kogel is door de kerk. Vandaag beginnen we met draaien voor seizoen 2. Hopelijk vinden de mensen het weer net zo leuk als het eerste seizoen.”

Only Joling | Glenn, Gerard Joling, Wino en Buddy de labradoodle

Foto: William Rutten

Nieuw seizoen voor reallife soap Only Joling (seizoen 2)

In seizoen 2 leren we Gerard nog beter kennen en leven we met hem mee tijdens zijn werk en in zijn privé leven. Gerard is afgelopen april 65 geworden. Vroeger was dit de leeftijd dat je met pensioen en achter de geraniums ging zitten. Maar die tijden zijn voorbij: Gerard staat na 40 jaar nog altijd aan de top van de entertainment business en barst nog van de energie en de plannen.

Hoe gaat de entertainer om met deze nieuwe levensfase? Wat staat er nog op zijn bucketlist? Gerard heeft een enorme hang naar vroeger, naar zijn jeugd en de nostalgie viert regelmatig hoogtij. Maar heeft hij eigenlijk nog “unfinished business”? Tijd om daar korte metten mee te maken! Hoe gaat Gerard om met de onvermijdelijke ongemakken die het ouder worden nou eenmaal met zich mee brengt? En heel belangrijk; Gerard heeft nog steeds vele trouwe fans. Sommige volgen de entertainer al vier decennia en zijn hem net zo trouw als zijn lievelingshond Buddy, de Labradoodle.

Natuurlijk wordt er ook in deze nieuwe serie toegewerkt naar mooie momenten en hoogtepunten.

Gerard Joling poseert lachend met zijn hond Buddy, die een zonnebril draagt. Gerard Joling poseert met zijn hond Buddy in een leeg stadion. Labradoodle Buddy houdt een knuffel van Gerard Joling vast terwijl hij ligt te rusten. Gerard Joling zit thuis op de bank en knuffelt zijn hond Buddy.

Foto’s: Entertainment-NL

 

Vlog Gerard Joling

Kan je niet wachten op het tweede seizoen van Only Joling? Bekijk dan de wekelijkse vlog van Gerard op zijn YouTube kanaal. In zijn vlogs laat Gerard op YouTube zien, waar hij zich in het dagelijkse leven mee bezighoudt. Ook is Gerard te volgen op Facebook, Instagram, TikTok en X en Snapchat.

Boekingsinformatie

Tijdsduur:

Sound:

Prijs:

We staan voor je klaar!

Neem bij vragen contact op. We houden van een persoonlijk berichtje.

Only Joling persfoto met logo
Only Joling persfoto met logo